dostawa i płatności

 

Dostawa

Dostawa produktów

Wszystkie produkty sprzedawane na stronie twojafototapeta.pl są staranie przygotowane do wysyłki. Każda paczka jest stosownie zabezpieczona przy pomocy folii, papierów oraz specjalnej tuby kartonowej. Przesyłki realizowane są przez firmę kurierską lub Pocztę Polską pod wskazany wcześniej adres klienta.

Koszt pakowania i czas realizacji

Wysyłka standardowej paczki kurierskiej na terenie Polski kosztuje 40,00 PLN (dostawa 24h, max. 48h), nie dotyczy wysyłki obrazu canvas - koszt uzależniony od gabarytu 50-100 PLN. Czas realizacji zamówienia trwa od 2 do 7 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania środków pieniężnych na koncie sprzedającego.

 

Płatności

Płatności w sklepie internetowym twojafototapeta.pl

Przedpłata na konto

studio - CMYK Cieślar Tomasz
ul. Bielska 49b
43-400 Cieszyn

Bank PKO
07 1020 1390 0000 6502 0572 1628

System internetowy strony twojafototapeta.pl wyśle automatycznie e-mail zwrotny z kwotą zamówienia. Przelew można zrealizować przez pocztę, agencje pocztowe, przelewem internetowym itd. Oryginalny rachunek lub FV zostanie dołączony do przesyłki.

W celu usprawnienia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania opłaty na adres biuro@twojafototapeta.pl i wpisania nr zamówienia np. TW 100, imienia, nazwiska i adresu. Jeśli klient nie wpłaci kwoty zamówienia na konto bankowe lub nie prześle potwierdzenia do 3 dni roboczych, zamówienie traktujemy jako nieważne !

Twoja Fototapeta :: fototapety na wymiar :: fototapety ścienne :: fototapety samoprzylepne :: fototapety kuchenne, do salonu i sypialni