oferta

 

Fototapeta papierowa do aplikacji na ścianę

Zastosowanie: mieszkanie, dom, restauracja, pub, biuro, sklep, urząd...

Lateksowa tapeta o gramaturze 212g/m2. Wzmocniony papier lateksowy przeznaczony do aplikacji na suche gładkie ściany w pomieszczeniach o małej wilgotności. Tapeta ta nie posiada warstwy samoprzylepnej, kleimy ją zwykłym klejem do tapet. Należy posmarować tapetę klejem, odczekać i przykleić do suchej, wcześniej zagruntowanej ściany po czym docisnąć wałkiem malarskim.

Wydruk kleimy na styk.
Standardowo przycinamy pasy na szerokość od 60 cm do 120 cm.
Powierzchnia klejona powinna być sucha, czysta i gładka !

 

Fototapeta samoprzylepna do aplikacji na ścianę

Zastosowanie: mieszkanie, dom, kuchnia, restauracja, pub, biuro, sklep, urząd...

Wyjątkowa tapeta winylowa przeznaczona do pomieszczeń o małej wilgotności. Tapeta ma strukturę matową o satynowym połysku. Idealnie maskuje niewielkie nierówności ścian. Tapetę tą kleimy na sucho w pomieszczeniach o małej wilgotności bez użycia kleju, posiada warstwę samoprzylepną z podkładem papierowym usuwanym podczas klejenia.

Wydruk kleimy na zakładkę około 1 cm.
Standardowo przycinamy pasy na szerokość od 60 cm do 150 cm.
Powierzchnia klejona powinna być sucha, czysta i gładka !

 

Fototapeta - naklejka samoprzylepna laminowana laminatem do aplikacji na meblach, lodówkach, szybach, lustrach itp.

Zastosowanie: kuchnia, łazienka, pub, restauracja, meble, szafy, lodówki, szyby, lustra, drzwi...

Folia samoprzylepna dodatkowo zabezpieczona laminatem foliowym zabezpieczającym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Folie tą można przecierać wilgotną szmatką. Tapetę tą możemy kleić na mokro bez użycia kleju, posiada warstwę samoprzylepną z podkładem papierowym usuwanym podczas klejenia.

W razie potrzeby wydruk kleimy na zakładkę około 1 cm.
Standardowo przycinamy pasy na szerokość od 50 cm do 125 cm.
Powierzchnia klejona powinna być sucha, czysta i gładka !

 

Obraz - Canvas

Canvas jest to wysokiej jakości płótno lniane z niewielką domieszką syntetyków, powlekane jednostronnie do nadruku, zadrukowane i naciągnięte na drewnianą ramę tzw. krosno, blejtram. Grubość obrazu to około 3 cm.

Informujemy, iż ramy do obrazów są produkowane na wymiar określony przez klienta. Blejtram - rama z profilowanych listew, zwykle prostokątna, na którą naciąga się i przybija płótno malarskie (Canvas).

W przypadku większych wymiarów blejtramu wykonamy krosno na Państwa specjalne zamówienie, jednak w takim przypadku możliwe jest wydłużenie czasu realizacji całego zamówienia. Niezależnie od wybranych wymiarów otrzymają Państwo wysokiej jakości obraz.

Twoja Fototapeta :: fototapety na wymiar :: fototapety ścienne :: fototapety samoprzylepne :: fototapety kuchenne, do salonu i sypialni